Elit & landslag

Jonas Juhl Christiansen
Elitchef
epost: jonas.juhl@gymnastik.se
tel: 08-699 64 70

Jimmy Ekstedt
Landslagschef trampolin, truppgymnastik och rytmisk gymnastik
epost: jimmy.ekstedt@gymnastik.se

Mats Mejdevi
Landslagschef kvinnlig- och manlig artistisk gymnastik
epost: mats.mejdevi@gymnastik.se

Ulf Andersson
Verksamhetsutvecklare
epost: ulf.andersson@gymnastik.se
tel: 08-699 64 95

Linda Angelsiöö
Tävlingskoordinator, vikarie
epost: Linda.Angelsioo@gymnastik.se
tel: 08-699 64 34

Lisa Lagerberg
Idrottsmedicinsk koordinator
epost: lisa.lagerberg@gymnastik.se
tel: 076-052 08 62

Sofia Kuylser
Projektledare individuell prestationsutveckling
epost: sofia.kuylser@gymnastik.se

Våra huvudsponsorer

Våra sponsorer