God jul och gott nytt år!

Vi på Gymnastikförbundet Mitt vill önska alla våra föreningar en god jul och ett gott nytt år! Ert driv genom ännu ett utmanande år har varit otroligt inspirerande och vi är så imponerade av ert arbete.

Det har varit ännu ett utmanande år, men gymnastiken i Gymnastikförbundet Mitt står fortfarande stark. Alla styrelsemedlemmar, ledare och andra delaktiga i era föreningar har gjort ett fantastiskt arbete - allas bidrag gör att fler kan träna för ett aktivt liv. Nu hoppas vi att ni tar en välförtjänt ledighet och känner in vilket otroligt jobb ni har gjort.

Vi ser framemot ännu ett år fyllt av gymnastik och föreningsutveckling! Under 2022 hoppas vi kunna träffa er föreningar igen för att lära känna er och era behov.

Nu går kansliet på julledighet och är tillbaka igen den 3 januari.

Publicerad: 2021-12-22

UPPTÄCK MER