Tack för mig!

Jag gör idag min sista dag på Gymnastikförbundet Mitt

Efter 6 år är det dags för mig att stänga igen datorn, lämna över telefonen och inte längre titulera mig som "Idrottskonsulent på Gymnastikförbundet Mitt".

Det har varit otroligt lärorikt och roligt att arbeta med gymnastiken i GF Mitt. Jag har fått träffa och lära känna många fantastiska eldsjälar inom gympan och är djupt imponerad av engagemanget och drivet för denna fantastiska sport.

Fram tills en ny koordinator är på plats på kansliet kommer arbetet att skötas av GF Mitts styrelse. Styrelsen jobbar ideellt så återkoppling kan ibland dröja. Behövs snabb kontakt - skicka ett sms till 010-476 42 47. I övrigt kommer mitt@gymnastik.se att läsas av kontinuerligt.

Fortsätt i samma anda som ni gjort under denna tid, det är guld värt för barn, unga, motionärer och alla inom Svensk Gymnastik.

Tack för mig!
Kram Kajsa Hägle

Publicerad: 2023-01-31

Våra huvudsponsorer

Våra sponsorer