Årets Ledare och Årets Förening Uppsvenska

En bild

Tänk så många fantastiska ledare och föreningar vi har i vår region . Vi vill därför gärna att du sätter dig ner en stund och funderar. Nominera sedan den ledare och/eller förening som du tycker har gjort något särskilt unikt eller utvecklande under året som varit

Årets Ledare
Har du en ledare som är nytänkande och som engagerar? Någon som arbetar inkluderande och bidrar till att att fler får vara med i gymnastiken på sina egna villkor? En sann förebild helt enkelt. Då ska du nominera den personen till Årets Ledare.

Årets Förening
Tycker du att du är med i Sveriges bästa förening? Har föreningen gjort något unikt och särskilt utvecklande under året som gått? Då tycker vi att du ska nominera föreningen till Årets Förening!

Ansökningshandlingar hittar du här nedanför.
Maila in din ansökan till uppsvenska@gymnastik.se - nominera senast 28 jan.

Årets Ledare/Årets Förening Word, 55 kB.

Publicerad: 2023-12-13

UPPTÄCK MER