Kontakta oss

Kansli

Gymnastikförbundet Västs kansli ligger på Östra Hamngata 52 i Göteborg. Vi nås genom besök, på 031 - 711 13 16 eller på vast@gymnastik.se.
Kansliet kan du kontakta när du har frågor om allt som rör gymnastik. Om inte vi kan svara så hjälper vi dig vidare:

Ewa Kärnman och Malin Forsström
vast@gymnastik.se
031-711 13 16
070-583 40 95 (Ewa), 0707-64 08 15 (Malin)

Styrelse

Styrelsen Gymnastikförbundet Väst
Anders Larsson (ordförande), anders.larsson@gymnastik.se

Bodil Falk (vice ordförande), bodil.falk@gymnastik.se

Jessica Gustavsson, jessica.gustafsson01@molndal.se

Vivika Raumanni, vivika.raumanni@gymnastik.se

Paulina Magnusson, paulina.magnusson@hotmail.com

Michael Hedlund, michael.hedlund@gymnastik.se

Pauline Brink, paulinebrink@hotmail.com

Maria Pettersson, maria.pettersson@gymnastik.se

Sebastian Hellgren, sebastian.hellgren@gymnastik.se

Kommittéer

Truppkommittén

Kontakta kommittén på truppvast@gmail.com eller enligt nedan:

Jessica Gustafsson, jessica.gustafsson01@molndal.se
Maria Hagstöm-Kjell, mariahkjell@yahoo.se
Anna Eriksson, anna.gymnastik@varbergsgif.se
Michaela Andersson, gf.kennedy@telia.com
Andrea Öster, deaandrea86@hotmail.com

Manliga artistisk gymnastik-kommittén
Michael Hedlund, michael.hedlund@gymnastik.se
Jens Hummel, jens.hummel@structor.se
Per Forsström, per-forsstrom@telia.com
Gabriel Lindeby, gabriel.lindeby@gmail.com
Robert Smith, robert.smith.swe@gmail.com
Ahmed Adly, ahmedadly345@hotmail.com

Kvinnlig artistisk gymnastik-kommittén
Johanna Johansson, johanna_gympa@hotmail.com
Fanny Dalberg, fanny.dalberg@uddevalla.se
Stina Sjöberg, stina94.sjoberg@gmail.com
Josephine Göransson, jossego@hotmail.com
Andreas Jansson, farmboy_30@hotmail.com
Hally Jacobsdottir, hally@telia.com
Rebecca Lyrdal, team_wit@telia.com
Malin Nyström, malin@etcweb.se
Nina Möller, nina@fam-moller.org
Rosa Patriksson, rosa.patriksson@gmail.com
Louise Thorsson, louise.thorsson@gmail.co
Viveca Dahlman, viveca.dahlman@gmail.com
Caisa Wessberg, satila.gymnastikforening@gmail.com

Gruppträningskommittén
Regina Svensson, reginas.friskvard@telia.com
Rebecca Kåren Scmidt, 1rebecca.ks@gmail.com

Kontaktperson för trampolin
Paula Nordöen, paula.nordoen@gmail.com

Kontaktperson för Rytmisk gymnastik
Åsa Nyqvist, asa.nyqvist@styrks.se

Kontaktperson för aerobic gymnastics
Ulla-Karin Othzén, dansstudion.alvangen@gmail.com

Kontaktperson för hopprep
Borås GS, 033 - 14 09 99, kansli@borasgs.se

Våra huvudsponsorer

Våra sponsorer