Familjeläger på Lingvallen, 19-21 juli 2024

En bild

Familjelägret riktar sig till alla er som längtar efter att få uppleva fantastiska Lingvallen tillsammans med era familjer. Lägret riktar sig till alla, liten som stor. Dock är det inte något träningsläger för gymnaster. För äldre barn finns det massor av träningsläger att åka på. På familjelägret lägger vi fokus på att njuta av GEMENSKAP och erbjuda RÖRELSEGLÄDJE för hela familjen. Dessa aktiviteter är tänkta att vi alla gör TILLSAMMANS.

Pris:
Dagläger (lördag) 380:-/vuxen, halva priset för barn 6-15 år och gratis för barn under 6 år (lunch ingår i priset)

2 dagars läger (lördag – söndag) 990:-/vuxen, halva priset för barn 6-15 år och gratis för barn under 6 år (boende och mat ingår i priset)

3 dagars läger 1550:-/vuxen, halva priset för barn 6-15 år och gratis för barn under 6 år (boende och mat ingår i priset)

Sista anmälningsdag den 19 juni 2024 ✨
Ni anmäler er här; Familjeläger 2024 (office.com)

Publicerad: 2024-01-19

UPPTÄCK MER