Gymnastikförbundet rekryterar

Gymnastikförbundets nationella kansli, som är placerat i nya fräscha lokaler på Södermalm i Stockholm, söker tre nya stjärnor inom områdena administration, anläggningar och produktionsledning av utbildningsmaterial.

Vi är en arbetsplats där aktivitet och rörelse ligger oss varmt om hjärtat. Med en arbetsstyrka på ungefär 25 personer stöttar och samarbetar vi tätt med varandra för att göra arbetet lite bättre och lite roligare.

Är du, eller känner du en superadministratör, en hejare på kommunala anläggningar eller någon som älskar att leda processer för att ta fram nya kurser och kursmaterial? Då ska du titta närmare på dessa tre annonser:

Förbundsadministratör
Projektledare anläggningar
Produktionsledare

Välkommen med din ansökan!

Publicerad: 2018-02-26

UPPTÄCK MER