Kontakt

Svenska Gymnastikförbundet - SF19

Allmänn e-post: info@gymnastik.se

Växel: 08-699 60 00

Huvudsakliga kontaktvägar

Epost är vår huvudsakliga kontaktväg. Våra olika verksamheter har egna epostadresser som listas här. Använd någon av dem om du har frågor som gäller ett specifikt område.

Utbildning: utbildning@gymnastik.se (frågor rörande specifika utbildningstillfällen hänvisas till arrangerande region)

Aerobic gymnastics: aerobic@gymnastik.se

Hopprep: hopprep@gymnastik.se

Kvinnlig artistisk gymnastik: KvAG@gymnastik.se

Manlig artistisk gymnastik: MAG@gymnastik.se

Rytmisk gymnastik: RG@gymnastik.se

Trampolin: trampolin@gymnastik.se

Truppgymnastik: trupp@gymnastik.se

Parkour: parkour@gymnastik.se

Tricking: tricking@gymnastik.se

Ekonomi: ekonomi@gymnastik.se

Medicinska frågor: medicin@gymnastik.se

Marknad- och kommunikation: marknad@gymnastik.se

Antidoping: antidoping@gymnastik.se

Allmänna/övriga frågor: info@gymnastik.se


Presskontakt

Lotta Darlin
lotta.darlin@gymnastik.se, 070-891 21 07

Besöksadress

Gymnastikförbundet finns i Idrottens hus:

Skansbrogatan 7, Stockholm

Postadress

För all post och paket:

Gymnastikförbundet
Box 11016
100 61 Stockholm

Leveransadress

För företagspaket och leveranser:

Gymnastikförbundet
Östgötagatan 98D
116 64 Stockholm

Våra huvudsponsorer

Våra sponsorer