Gymnastikförbundet söker utvecklingskonsulent - nytt utbildningssystem

Gymnastikförbundets nationella kansli är placerat i fina lokaler på Södermalm i Stockholm. Det är en arbetsplats där aktivitet och rörelse ligger varmt om hjärtat.

Med en arbetsstyrka på ungefär 25 personer stöttar och samarbetar vi tätt med varandra för att göra arbetet bättre och roligare. Vi arbetar också tillsammans med våra åtta regionala kontor. Vi vill att du ska utvecklas så därför är vi måna om att uppmuntra till att driva på dina egna idéer samt ge dig mycket eget ansvar. Vi eftersträvar en jämlik arbetsplats i alla avseenden. Det innebär samma förutsättningar för alla oavsett kulturell bakgrund, kön, ålder mm.

Nu söker vi en utvecklingskonsulent, läs mer om tjänsten här.

Välkommen med din ansökan.

Publicerad: 2019-02-06

UPPTÄCK MER