Generalsekreterare - Gymnastikförbundet

Gymnastikförbundet söker en generalsekreterare som med kraft och energi vill leda Svensk Gymnastik in i 2020-talet.

Vi söker en ny generalsekreterare som är en erfaren och skicklig ledare med förmågan att engagera och få förbundet att jobba mot samma mål och vision. Är du ledaren vi söker som brinner för att bidra till god hälsa och välbefinnande genom rörelse, gemenskap och personlig utveckling?

Då ska du läsa mer om detta spännande jobb.

 

Gymnastikförbundet samarbetar med K2 Search i denna rekrytering. Vill du veta mer kring tjänsten är du välkommen att kontakta Gabriella Huss, rekryteringskonsult gabriella.huss@k2search.se, tel 0708-68 58 45 eller Samuel Göranzon, researchkonsult samuel.goranzon@k2search.se.

 

Ansök till tjänsten här. Sista ansökningsdag 12 maj. 

Publicerad: 2019-04-17

UPPTÄCK MER