Gymnastikförbundet söker en Partneransvarig

Träning på hinder

Gymnastikförbundet tar nu nästa steg på sin utvecklingsresa och söker en Partneransvarig

Det här är en helt ny och väldigt efterlängtad tjänst inom Gymnastikförbundet. Rollen som partneransvarig ger dig möjlighet till stort inflytande och påverkan samt att få bidra med nytänkande och kreativitet med målsättningen att skapa långsiktiga relationer med samarbetspartners. Du kommer rapportera direkt till generalsekreteraren.


Du drivs av att arbeta med utveckling, ser attraktionskraften i verksamheten och kan omvandla den till spännande erbjudanden till partnerskap på marknaden. Du är nyfiken på nya kommunikationskanaler och arbetssätt, och du delar värderingarna bakom Svensk Gymnastik Vill.

I denna rekrytering samarbetar vi med K2 search. Önskas ytterligare information kring tjänsten är du välkommen att kontakta ansvarig konsult Gabriella Huss, gabriella.huss@k2search.se, 0708-68 58 45. Urval och intervjuer sker löpande och vi vill därför ha in din ansökan så snart som möjligt.

Läs mer här och ansök senast 16 maj

Publicerad: 2021-04-29

UPPTÄCK MER