Gymnastikförbundet söker en ekonomichef

En bild

Är du en driven och engagerad ekonomichef som brinner för att leda i förändring och förbättring? Vill du vara en del av ett dynamiskt team som främjar gymnastik och stöttar idrottare i deras utveckling? Då kan rollen som ekonomichef på Svenska Gymnastikförbundet vara rätt utmaning för dig!

Gymnastikförbundet är en ledande organisation inom idrottsrörelsen och arbetar aktivt för att främja och utveckla Svensk Gymnastik i hela landet. Som ekonomichef kommer du att ha en central roll i att säkerställa en effektiv och hållbar ekonomisk förvaltning av förbundet.

Start: Omgående, enligt överenskommelse
Omfattning: 100% heltid
Arbetstid: Oreglerad arbetstid
Plats: Stockholm/hybrid

> Läs mer om tjänsten och hur du ansöker här!

Ta del av andra lediga tjänster hos oss på Gymnastikförbunet.

Publicerad: 2023-07-06

UPPTÄCK MER