Domare

Här finner du aktuell domarlista samt allmän info till/om domare. Om du hittar fel i något dokument så återkoppla aerobic@gymnastik.se så korrigerar vi så snart som möjligt.

Aktuella domare

Internationella dommare

Maria Qvarfort

maria@perform-aerobic.se

UllaKarin Othzén

dansstudion.alvangen@gmail.com


Förbundsdomare

Steg 2 - svårighet och huvuddomare

Steg 1 - utförande och artistisk

Charlotte Fana

charlottefana@hotmail.com

Steg 1

Jessica Österman

jessica@tgd.nu

Steg 1

Josefin Johansson

josefinjohansson99@hotmail.com

Steg 1

Mojgan Tajik

moji_taji@yahoo.com

Steg 1 & 2

Pernilla Andersson

pernilla.andersson@arrow.com

Steg 1

Pernilla Jönsson

pernillasmyge@gmail.com

Steg 1


Regionsdomare

Anna Ingvald

anna@ingvald.net

Ellen Lundberg

ellen.lundberg@live.se

Madeleine Al Karadaghi

mymadde@gmail.com

Moa Ingvald

moa@ingvald.net

Matilda Takkula

takkula.matilda@hotmail.se

Silvina Benito Giraudo

sil_benito@outlook.com.ar

Våra huvudsponsorer

Våra sponsorer