RG-föreningar

I fall du eller din förening vill bli uppsatt på listan för RG-föreningar, eller om något ska ändras maila då till rg@gymnastik.se.

Föreningar:

C4-gymnasterna, Kristianstad
Hemsida: https://www.c4-gymnasterna.se/
Sarah Magnusson: c4-gymnasterna@hotmail.com

GF Energo, Göteborg
Hemsida: www.gfenergo.se
Irma Ternstrand: ternstrandirma@gmail.com
Katja Samsonova: katja.samsonova@gymnastik.se
Eva Dahlström: paulinadahlstromeva@gmail.com

Halmstad RG, Halmstad
Hemsida: www.halmstadrg.se
Therese Skoglösa: therese.skoglosa71@gmail.com

Höga Kusten Gymnastik Klubb, Örnsköldsvik
Hemsida: https://idrottonline.se/hogakustengymnastikklubb-gymnastik/
Kansliet: hogakustengkkansli@gmail.com
Sektion Rytmisk Gymnastik: hogakustengkrgsektion@gmail.com

Jönköpings GF, Jönköping
Hemsida:www.jonkopingsgf.se
Louise Skiöld: louise@seriflex.se
Linda Johansson: linda@osbeck.com

Kalmarflickorna, Kalmar
Hemsida: www.kalmarflickorna.se
Gun Elfvin: gunelfvinkalmarflickorna@hotmail.com
Eta Elfvin: eta.elfvin@gmail.com

Landskrona Kv GF, Landskrona
Hemsida: https://www6.idrottonline.se/LandskronaKGF-Gymnastik/
Jenny Engdahl: jennyengdahlhem@gmail.com

Nevis RGK, Staffanstorp
Hemsida: https://idrottonline.se/NevisRGK-Gymnastik/
Fråga & Styrelsen: nevis.rgk@gmail.com
Ekonomiska frågor: eva.nevisrg@gmail.com

Nikegymnasterna, Linköping
Hemsida: www.nikegymnasterna.com
Malin Sagemark: malinsagemark@hotmail.com

Olsäters SK, Värmland
Lena Isaksen: lena@lundebo.se

Stockholm RG, Stockholm
Malin Walden: styrelsen@stockholmrg.se

Stråssa GF, Lindesberg
Hemsida: http://www.svenskalag.se/strassagf
Anna Nelson: annanelson@live.se
Aksana Lodhi: a.lodhi@hotmail.com
Fanny Nelson: fanny_nelson87@hotmail.com
Emma Persson: emma.m.persson@live.com

Södertälje Gymnastik - och Sportförening, Södertälje
Hemsida: www.sgsf.se
Kansliet: kansli@sgsf.se
Maria Enderin: maria.enderin@telia.com
Elena Miroshnikova-Karström: elena.miroshnikova@me.com

Torsby GF, Torsby (Värmland)
Hemsida: www.tgf.se
Agneta Mellgren: agneta.mellgren@torsby.se

GF Uppsalaflickorna, Uppsala
Hemsida: www.gfuppsalaflickorna.se
Kansli/förening: info@gfuppsalaflickorna.se
Katarina Jönsson Söderberg: katarina@katarinasgalleri.com
Elisabeth Cupr: elisabeth.cupr@gmail.com

Älmhults Gymnastikklubb
Hemsida: https://idrottonline.se/AlmhultsGK-Gymnastik/
Anna: anna@seagren.se

Örnsköldsviks GK, Örnsköldsvik
Hemsida: www.ovikgymnastik.se
Liselotte Pettersson: pettersson.liselotte@telia.com

Östersundsgymnasterna, Östersund
Hemsida: www.ostersundsgymnasterna.se
Jessica Wallskog: jessica.svensk@hotmail.com

Våra huvudsponsorer

Våra sponsorer