Inspireras under inspirationshelg med fokus på kreativitet

En bild

Den 30 augusti-1 september bjuder Gymnastikförbundet in till dig till en helg som är full med pass med fokus på koreografi och kreativtet

Helgen vänder sig till dig som vill få nycklarna du behöver för att bygga häftiga, kreativa och roliga program eller träningsupplägg som har det lilla extra. Är det något som du tycker låter intressant? Då är detta tillfället för dig!

Vart? Lillsved, utanför Stockholm
När? 30 augusti-1 september

Inspiratörer från Portugal kommer vara på plats och hålla flera härliga pass under helgen Mauro Policapo & Ricardo Lima. Även fler inspiratörer från Sverige är inbjudna – mer info kommer om vilka det blir! Håll dig uppdaterad på gymnastik.se.

Begränsat antal platser, så säkerställ din plats redan idag. Anmälan är öppen till och med den 4 augusti.

Läs hela inbjudan här. Pdf, 237 kB.

Publicerad: 2024-04-19

UPPTÄCK MER